Gabinet stomatologiczny TRIDENT  • Adres: Kosiarzy 24a
  • Miejscowość: Warszawa
  • WWW: https://trident.waw.pl/
  • Kod pocztowy: 02-953
  • Telefon: +48 (22) 651-73-68Dodano: 2019-04-03

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Jak Skomentujesz Firmę ?Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Codzienne mycie zębów, podobnie jak używanie właściwych środków zapewniających odpowiednią higienę jamy ustnej, jak różnej maści płukanki czy nici dentystyczne, pomaga utrzymać zdrowe i piękne zęby. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy niezbędna jest pomoc stomatologa. Wybierając odpowiedni gabinet dentystyczny, dobrze jest kierować się opiniami innych pacjentów, a także jego renomą. 

Ekstrakcję zęba, podobnie jak inne zabiegi wykonuje wiele gabinetów stomatologicznych w Wilanowie. Dobry dentysta zapewnia kompleksowe leczenie uzębienia zarówno u dzieci, dorosłych, jak i osób starszych. Chcąc skorzystać z usług specjalistów, można wejść na stronę trident.waw.pl i zapoznać się z ofertą zabiegów dentystycznych. Przyjaźnie nastawiony do pacjenta wykwalifikowany zespół pracowników pomoże usunąć problem bez szkody dla jego zdrowia, nie nadszarpując przy tym jego budżetu. 

Gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny oraz akcesoria gwarantujące lekarzowi komfortową pracę a pacjentowi należyte bezpieczeństwo, szczególnie jeśli bolący ząb jest zarzewiem innych problemów. W Najbliższej okolicy


Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Adres: Aleja Generała Chruściela, 86

Miasto: Warszawa

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Adres: Powstańców Śląskich, 103

Miasto: Warszawa

Wiki Przeprowadzki

Adres: Pawińskiego, 28

Miasto: Warszawa