Kopertuj.pl  • Adres:
  • Miejscowość:
  • WWW: https://kopertuj.pl
  • Kod pocztowy: -
  • Telefon: 507 788 970Dodano: 2022-02-02

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Jak Skomentujesz Firmę ?Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firma Kopertuj przedstawia na stronie sklepu duży wybór artykułów idealnie sprawdzających się w biurach. Koperta C6/5 pozwoli na przesłanie wielu dokumentów z kancelarii prawnej, szkoły, uczelni, urzędu miasta lub gminy. Asortyment spodoba się również klientom indywidualnym, którzy szukają wytrzymałych kopert w dobrej cenie.

Wspomniany już model koperty ma wymiary 114 mm na 229 mm. Na produkcie może znaleźć się personalizowany projekt graficzny czy nadruk. Warto również wspomnieć o terminie realizacji. Przy zamawianiu należy zaznaczyć termin ekonomiczny, standardowy lub ekspresowy. Personel postara się sprostać oczekiwaniom i zaproponuje nie tylko atrakcyjne ceny, ale również krótki czas realizacji zlecenia.

Dla osób, które nigdy nie zamawiały materiałów papeteryjnych przygotowano kontakt z działem obsługi klienta. Specjalista postara się wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące nawiązania długotrwałej współpracy. Pod adresem online znajdzie się więcej informacji o dostawie czy ekspresowej wysyłce.W Najbliższej okolicy


Copywriter.pl

Adres: xxxxx, x

Miasto: Kraków

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

Adres: ,

Miasto:

HityDiscoPolo

Adres: -, -

Miasto: -