HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  • Adres: Wodzisławska 6a
  • Miejscowość: Wrocław
  • WWW: https://www.hitec.pl/
  • Kod pocztowy: 52-014
  • Telefon: 697 336 697Dodano: 2019-05-14

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Jak Skomentujesz Firmę ?Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Białko stanowi podstawowy budulec mięśni. Dlatego też, szczególnie po intensywnym wysiłku, bardzo ważne jest przyjmowanie go w odpowiedniej ilości. Człowiek nie jest w stanie go pozyskać z diety tyle, by zaspokoiło ono zapotrzebowanie organizmu, stąd też zaleca się stosowanie odpowiednich suplementów.

Każdy doświadczony sportowiec wie, jak ważne jest, by suplementować białko. Opinie o tym fakcie są niezmienne. Należy jednak zwrócić uwagę, by były to preparaty najwyższej jakości, nieszkodzące zdrowiu. Te zaś można znaleźć w ofercie firmy Hi Tec Nutrition, która specjalizuje się w dostarczaniu kulturystom i sportowcom odpowiednich suplementów diety. Ich produkty zaspokajają potrzeby każdego, kto dąży do wymodelowania efektownej sylwetki, a także tych osób, które szykują się na konkursy kulturystyczne, jak i zawody sportowe.

Firma ta cieszy się zaufaniem wielu klientów, tak w Polsce, jak i za granicą. Z jej oferty korzystali także uczestnicy międzynarodowych mistrzostw, zyskując najwyższe noty. Nad produkcją każdego preparatu czuwają specjaliści z zakresu medycyny i dietetyki sportu.W Najbliższej okolicy


E-CDP

Adres: Białych Goździków, 12

Miasto: Wrocław

Moliland

Adres: Adama Mickiewicza, 6

Miasto: Wołów

Brave Design Jacek Bartosik

Adres: Roosevelta, 5

Miasto: Trzebnica