Wiki Przeprowadzki  • Adres: Pawińskiego 28
  • Miejscowość: Warszawa
  • WWW: http://wikiprzeprowadzki.pl/
  • Kod pocztowy: 02-106
  • Telefon: +48 537 115 518Dodano: 2018-05-13

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Jak Skomentujesz Firmę ?Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Interesują Cię usługi transportowe, bo chcesz przewieźć na Targówek swoje mienie na przykład z Wawra? Na stronie wikiprzeprowadzki.pl znajdziesz profesjonalną firmę, która zrobi to dla Ciebie rzetelnie, szybko i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przedsiębiorstwo to szczyci się wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu świadczy usługi o najwyższej jakości. Dysponuje także odpowiednim sprzętem i taborem samochodowym, który jest przystosowany do przewozu każdego rodzaju towaru, w tym także przedmiotów wielkogabarytowych. Nawet jeżeli masz do przewiezienia fortepian, firma podejmie się tego zadania, choć wiele przedsiębiorstw nie godzi się na przyjęcie takiego zlecenia. 

Wśród zalet oferowanych usług można wyróżnić fachowe zabezpieczenie przewożonych przedmiotów, pomoc w trakcie demontażu i montażu mebli, pakowanie dobytku, firmowe pojemniki do pakowania i wiele innych. Jednak jedną z najważniejszych zalet jest niska cena.W Najbliższej okolicy


extremalne4x4.pl

Adres: Budy Michałowskie, 72

Miasto: Międzyborów

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Adres: Powstańców Śląskich, 103

Miasto: Warszawa

MASTER Parkiet

Adres: Adama Mickiewicza, 65

Miasto: Warszawa