Hemp Cosmetics  • Adres: Średnia 59
  • Miejscowość: Wągrowiec
  • WWW: https://hempcosmetics.pl/
  • Kod pocztowy: 62-100
  • Telefon:Dodano: 2019-04-14

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Jak Skomentujesz Firmę ?Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Współcześnie odkrywa się coraz więcej zalet konopi siewnych, których właściwości są szeroko doceniane nie tylko w medycynie. Z tego też powodu wiele państw decyduje się na legalizację uprawy tego gatunku rośliny – głównie na użytek własny lub też przemysłowy, w tym farmaceutyczny i kosmetyczny.

W Polsce natomiast są dostępne niezwykłe produkty, które uzyskuje się z konopi. Jednym z nich jest olej CBD. Sklep online Hemp Cosmetics jest dystrybutorem tego typu oleju, jak i wielu innych produktów, które zostały wyprodukowane z tego i innych ziół.

Co niezwykłego jest w olejach CBD? Kannabidiol jest substancją, która w przeciwieństwie do THC nie wykazuje żadnych właściwości psychoaktywnych. Działa natomiast kojąco na nerwy, usprawniając działanie systemu nerwowego. Udowodniono również jego korzystny wpływ na szereg najróżniejszych chorób – psychicznych, jak i somatycznych. Obecnie zaleca się go także w terapii nowotworów, m.in. jako silny antyoksydant, jak i środek przeciwbólowy.

Chcąc dowiedzieć się więcej o tym, jakie właściwości i zalety ma olej CBD, warto wejść na stronę sklepu online.W Najbliższej okolicy


EMZET Namioty Sp. z o.o.

Adres: Gnieźnieńska, 155

Miasto: Bogucin

Nova Group Sp. z o.o.

Adres: Palacza, 81

Miasto: Poznań

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Adres: Szeroka, 11

Miasto: Września